Ubezpieczenie Skody Octavii, Fabii i Yeti taniej do 75%

Otrzymanie maksymalnej  zniżki 60% za bezszkodową jazdę nie jest już standardem. Coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych skłania się do udzielenia klientowi znacznie większego bonusu. Doskonałym przykładem może być znana wszystkim Proama i jej 70% czy UNIQA z 80% rabatem na OC. Do czołówki firm „przyjaznych cenowo klientom” dołączył także koncern Volkswagena, który właścicieli marek Volkswagen, Skoda, Audi i Seat „obdarowuje” 75% zniżką na zakup pakietu OC i autocasco. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie pojazdu nie starszego niż 9 lat.

samochód na wzgórzu

Potrzebujesz pakietu OC z autocasco? Kup polisę w Volkswagen Ubezpieczenia, a zyskasz jeszcze więcej.

Zawarcie umowy tanio, solidnie i szybko, a w dodatku ochrona samochodu w bardzo rozbudowanej wersji – to główna dewiza VW. Zgodnie z zapisem na stronie Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy cena całego pakietu może wynieść TYLKO 799 złotych. Tymczasem w ramach ochrony otrzymuje się AŻ:
– likwidację szkody na nowych i oryginalnych częściach,
– odnawialną sumę ubezpieczenia (po szkodzie nie trzeba doubezpieczać auta),
– pomoc drogową obejmującą naprawę na miejscu zdarzenia lub holowanie pojazdu bez limitu kilometrów,
– zakwaterowanie,
– samochód zastępczy na 9 dni,
– zniesienie udziału własnego w szkodzie.

Propozycja Volkswagen Ubezpieczenia wygląda bardzo obiecująco. W dodatku, mamy do wyboru ochronę zapewnioną przez dwa bardzo cenione towarzystwa: Ergo Hestię i Allianz.

Jak sprawdzić ofertę

Niestety nie mogę pochwalić się posiadaniem samochodu żadnej z wymienionych marek koncernu Volkswagen Ubezpieczenie. Dlatego też nie sprawdzę osobiście, czy jego oferta jest tak samo dobra jak szumna reklama na stronie. Uważam jednak, że zainteresowani zakupem polisy OCAC powinni koniecznie przetestować jej wiarygodność. Cenę pakietu poznacie po uzupełnieniu formularza kontaktowego dostępnego w serwisie Ubezpieczeniowym Volkswagena. Oczywiście samo zapoznanie się z propozycjami wyłącznie dwóch towarzystw nie zapewni Wam dostatecznego wglądu do ofert innych firm. Dlatego warto później odwiedzić porównywarkę ubezpieczeń rankomat.pl i po porównaniu cen wybrać ochronę pojazdu tam, gdzie znajdziecie najkorzystniejsze rozwiązanie.