samochód przed domem

Wiecie jaki błąd popełnia co najmniej połowa osób ubezpieczających mieszkanie lub dom? Nie porównuje ofert i kupuje polisę w pierwszym z brzegu towarzystwie. A wiecie ile ich to kosztuje? Nie? Ja też nie wiem, ale wiem za to, że rankomat.pl może pomóc w zaoszczędzeniu kilku lub kilkudziesięciu złotych, bo właśnie wprowadził nowy produkt – ubezpieczenie domu i mieszkania w formie porównywarki.

Pytacie co znaczy dobre ubezpieczenie mieszkania? To oczywiście najlepszy i najszerszy zakres ochrony z równocześnie – niską składką ubezpieczeniową. Podobnie jak w przypadku ubezpieczenia pojazdu nie dowiecie się, które towarzystwo ma dla Was najlepszą propozycję bez:
– zrobienia rekonesansu ofert,
– sprawdzenia wybranego ubezpieczyciela,
– indywidualnego dopasowania zakresu ubezpieczenia do własnych potrzeb.

Przedstawienie ofert ubezpieczenia nieruchomości na stronie rankomat.pl jest możliwe dzięki współpracy z serwisem Ubezpieczenie Mieszkania.pl, należącego do Ubezpieczenia online.pl, ale mam nadzieję, że wkrótce Rankomat wprowadzi do serwisu własne narzędzie, które będzie tak samo dobre i pomocne jak porównywarka ubezpieczeń komunikacyjnych.

Obecna porównywarka ubezpieczeń domu i mieszkania dostępna w serwisie rankomat.pl:
– przedstawia propozycje 4 najważniejszych na rynku towarzystw,
– ma krótki i prosty w obsłudze formularz,
– gwarantuje zapoznanie sie z ofertami w zaledwie kilka minut,
– umożliwia zakup polisy metodą on-line.

Przekonajcie się sami: odwiedźcie stronę http://rankomat.pl/ubezpieczenie-mieszkania-i-domu/kalkulator/ i dokonajcie kalkulacji. Jest ona bezpłatna, całkowicie bezpieczna i anonimowa.