ujęcie z reklamy rankomat

Hej! pobudka:) Wiosna już za progiem! Nie wiem jak Wy, ale ja już zaczynam budzić się z zimowego letargu. A w głowie mam mnóstwo nowych pomysłów i planów na przyszłość!!

W porównywarce ubezpieczeń rankomat.pl też postanowiliśmy wprowadzić wiosenne zmiany. Startujemy więc z kolejnymi wersjami spotów reklamowych. Pamiętacie naszą pierwszą reklamę z Sebastianem Stankiewiczem w roli głównej? Jego postać wywołała prawdziwą lawinę komentarzy – często niestety złośliwych i niesprawiedliwych. Później, w innej odsłonie rankomat.pl pojawiła się Ania Lucińska, która swą urodą urzekła większość telewidzów, szczególnie Panów – kierowców;)

Tym razem zaskoczymy Was zabawnym spotkaniem obu postaci. Takiego wydarzenia nie możecie przegapić! Gwarantujemy przy tym „szeroki uśmiech” i oczywiście refleksję. Bo przecież nasz spot to nie tylko żartobliwy filmik, ale także przekaz całkiem na serio: w porównywarce ubezpieczeń rankomat.pl rzeczywiście znajdziecie dużo tańsze ubezpieczenie samochodu. „Nawet o połowę” – jak zapewnia śliczna Ania wraz z Panem Sebastianem, czarującym w reklamie… wyjątkowym talentem tanecznym;)

Nasze dwie nowe reklamy możecie zobaczyć na stronie rankomat.pl. Co o nich myślicie?