InAgent – nowy system w branży ubezpieczeniowej

Od pewnego czasu agenci stacjonarni zajmujący się branżą ubezpieczeń komunikacyjnych mogą korzystać z bardzo użytecznego narzędzia. System InAgent – bo o nim mowa – umożliwia przeprowadzenie znacznie sprawniejszych i szybszych kalkulacji. A jak wiadomo, wysoka jakość obsługi klienta jest sprawą kluczową w sferze ubezpieczeń. InAgent stanowi połączenie zalet zarówno agenta stacjonarnego, jak i internetowej porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych.

Czym jest InAgent?

InAgent to platforma obejmująca aż 13 towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu, co umożliwia przeliczenie składek w tych firmach za pomocą jednej kalkulacji. Systemowy kalkulator jest uniwersalny – odtąd nie jest konieczne przeliczanie ofert w narzędziach dedykowanych pojedynczym ubezpieczycielom. A to przekłada się bezpośrednio na czas poświęcony wyliczeniom ofert. Dzięki InAgentowi możemy poznać ceny i zakres ochrony kilkunastu towarzystw w zaledwie kilka minut. Takiej możliwości nie mieli wcześniej agenci stacjonarni.

Same zalety InAgenta

Sprawność i szybkość kalkulacji to nie jedyna zaleta platformy. Oprogramowanie dla ubezpieczeń – InAgent umożliwia przeliczenie ofert nie tylko obowiązkowego OC, ale również innych polis komunikacyjnych, jak np. autocasco, assistance, ubezpieczenie szyb, NNW itp. Co więcej – mutliagenci mogą stosować swoje zniżki i upusty, jakie im przysługują. Kalkulacje można zapisać w programie, dzięki czemu wrócimy do nich w każdej chwili. Za bezpieczeństwo danych odpowiadają doskonałe algorytmy, a szybsza obsługa klienta jest korzystna zarówno dla niego, jak i dla osoby pełniącej czynności agencyjne.